• -140,00 zł
  • darmowa wysyłka
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Syn charyzmatycznego wodza z...
Obraz Massai Women 80x110
Obraz Massai Women 80x110
Obraz Massai Women 80x110

Syn charyzmatycznego wodza z masajskiej wioski, drugi w kolejce do objęcia władzy, ulubieniec dziewcząt z sąsiedniej wioski

M-17261

Młody następca tronu. Hulaszczy sposób bycia oraz skłonność do mężatek z pobliskich wiosek, dała mu pseudonim długi róg, niestety nie wiemy dlaczego.

 
Niezwykły obraz Massai - ręczna dekoracja tworzona przez artystę. 

48 godzin
444,00 zł 584,00 zł -140,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 444,00 zł

Zapytaj o produkt

Syn charyzmatycznego wodza z masajskiej wioski, drugi w kolejce do objęcia władzy, ulubieniec dziewcząt z sąsiedniej wioski

Syn charyzmatycznego wodza z masajskiej wioski, drugi w kolejce do objęcia władzy, ulubieniec dziewcząt z sąsiedniej wioski

Młody następca tronu. Hulaszczy sposób bycia oraz skłonność do mężatek z pobliskich wiosek, dała mu pseudonim długi róg, niestety nie wiemy dlaczego.

 
Niezwykły obraz Massai - ręczna dekoracja tworzona przez artystę. 

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.


* Pola wymagane

Anuluj lub 

https://mandallin.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/643d521946e40.jpg

Opis

Duży obraz o wymiarach 74x93cm przedstawiający twarz Massai.

Obraz idealnie sprawdzi się do kolonialnych wnętrz nadając mu wyjątkowego egzotycznego charakteru. Rama obrazu została wykonana z drewna mango w stylu postarzanym. Obraz (reprodukcja) z głębią, bardzo ceniony wśród koneserów.

Obraz Kito - Ta dynamiczna kompozycja przeniesie Cię na afrykańską sawannę

Odkryj potęgę i charyzmę w obrazie przedstawiającym Kito - młodego przywódcę Masajów, który zdobył serca swojego ludu swoją odwagą i mądrością. Ta dynamiczna kompozycja przeniesie Cię na afrykańską sawannę, gdzie atmosfera napięcia i oczekiwania wypełnia powietrze.

Patrząc na ten obraz, zanurzysz się w historię wioski Masajów, w której Kito musiał udowodnić swoje zdolności przywódcze w obliczu trudności. Jego determinacja, odwaga i umiejętności wzbudzają podziw i inspirują do pokonywania własnych przeszkód.

Dodaj odrobinę afrykańskiej mądrości i siły do swojego wnętrza dzięki wizerunkowi Kito. Niech ta barwna i pełna życia kompozycja przypomina Ci o sile jedności, odwagi i mądrości, które są niezbędne do osiągnięcia celów życiowych.

Kupując ten obraz, nie tylko zdobędziesz unikalny element dekoracyjny, ale również fragment historii i tradycji Masajów, który zainspiruje Cię do dążenia do własnych marzeń i celów. Ożyw swoje wnętrze i duchowe przestrzenie poprzez ten niezwykły portret Kito - symbolu siły, determinacji i mądrości.

Obraz afrykański młody silny mężczyzna - Poznaj niesamowitą historię Kito

W Masajskiej wiosce, osadzonej na malowniczych równinach afrykańskiej sawanny, panowała atmosfera napięcia i oczekiwania. Oczekiwało się, że wkrótce obecny wódz przekaże berło swojemu następcy. Syn charyzmatycznego wodza, imieniem Kito, był oczywistym kandydatem na tę rolę.

Kito od najmłodszych lat imponował swoją odwagą, mądrością i umiejętnościami przywódczymi. Jego ojciec, obecny wódz, dostrzegał w nim potencjał i systematycznie przygotowywał go do objęcia władzy. Kito doskonalił umiejętności walki, uczył się tajemnic historii i tradycji Masajów, oraz rozwijał zdolności dyplomatyczne.

Nie tylko afrykański młody mężczyzna

Jednak w cieniu Kito istniał inny młody mężczyzna, który również marzył o przywództwie. Był nim Lengo, syn z sąsiedniej wioski. Lengo był urodzonym przywódcą, ale nie posiadał takiego charyzmatycznego dziedzictwa jak Kito. Niemniej jednak, jego urok osobisty i zdolności przyciągania uwagi sprawiały, że był ulubieńcem dziewcząt w sąsiednich wioskach.

Ceremonia objęcia władzy Kito

Nadszedł dzień, w którym stare berło miało zostać przekazane. Wszyscy mieszkańcy wioski zgromadzili się wokół głównego palisady, aby uczestniczyć w ceremonii. Kito czuł ciężar odpowiedzialności na swoich barkach, wiedząc, że to właśnie teraz musi udowodnić swoją gotowość do przywództwa.

Ceremonia rozpoczęła się tradycyjnymi tańcami i pieśniami, które podkreślały historyczną rolę wodzów Masajów. Wreszcie nadszedł czas na przekazanie berła. Stary wódz uroczyście podniósł je w kierunku Kito, ale w tym samym momencie odgłos kopyt wibrował w powietrzu.

Z daleka zbliżał się konny posłaniec, a na jego twarzy malowało się zaniepokojenie. Gdy dotarł do zgromadzonych, doniósł wieść o ataku nieprzyjaciół na pobliską wioskę. Wódz natychmiast zrozumiał, że musi interweniować, nie ma czasu na ceremonie.

Kito spojrzał na swego ojca, a ten wiedział, że teraz nadszedł czas, aby jego syn wykazał się przywódczymi zdolnościami. Bez wahania Kito wskoczył na konia, a za nim Lengo, także zdecydowany wesprzeć swoją wioskę.

W ciągu kilku godzin dotarli do wioski, która była atakowana. Walka była zacięta, ale dzięki zjednoczeniu sił obie wioski odparły napastników. Kito wykazał się odwagą, zarządzając obroną, a Lengo, wykorzystując swoją biegłość w walce, udowodnił, że jest gotowy podjąć się trudnych wyzwań.

Po powrocie do Masajskiej wioski, zjednoczeni mieszkańcy spojrzeli na Kito i Lengo z nowym szacunkiem. Oboje udowodnili, że posiadają cechy przywódcze i zdolności niezbędne do prowadzenia swojego ludu. Choć Kito został w końcu nowym wodzem, Lengo stał się jego bliskim doradcą, a ich współpraca przyniosła wioską długo oczekiwaną harmonię i siłę. Ich historia stała się legendą, przypominającą o znaczeniu jedności i współpracy w obliczu trudności.

Dlaczego Kito - afrykański mężczyzna był ulubieńcem kobiet z sąsiedniej wioski?

Kito był ulubieńcem kobiet z sąsiedniej wioski nie tylko ze względu na swoje dziedzictwo jako syn charyzmatycznego wodza, ale również ze względu na swoje osobiste cechy i zachowanie.

Po pierwsze, Kito emanował naturalną charyzmą i pewnością siebie, co przyciągało uwagę kobiet. Jego obecność była magnetyczna, a sposób, w jaki się zachowywał, sprawiał, że czuli się one komfortowo i bezpiecznie w jego towarzystwie.

Po drugie, Kito był hojny i troskliwy wobec innych. Często udzielał wsparcia i pomocy potrzebującym, co sprawiało, że był postrzegany jako opiekuńczy i empatyczny mężczyzna. To cechy, które kobiety często cenią sobie w potencjalnych partnerach.

Po trzecie, Kito był również bardzo szanowany w swojej społeczności ze względu na swoje umiejętności przywódcze i lojalność wobec swojego ludu. Te cechy sprawiały, że był postrzegany jako godny zaufania i godny podziwu mężczyzna, co z kolei przyciągało uwagę kobiet.

Wreszcie, Kito posiadał naturalny urok osobisty i był bardzo uśmiechnięty, co sprawiało, że był przyjemny w kontaktach międzyludzkich. Jego zdolność do nawiązywania relacji i komunikacji sprawiała, że był lubiany przez wiele osób, w tym przez kobiety.

Dlatego Kito był ulubieńcem kobiet z sąsiedniej wioski - jego charakter, osobowość i status społeczny sprawiały, że był postrzegany jako atrakcyjny partner życiowy i towarzyski.

Szczegóły Produktu

Wysokość ~1cm
110
Szerokość ~1cm
80
3 Przedmioty

Komentarze (0)

Brak recenzji

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Może ci się spodobać również

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania