Łóżka 160x200

Łóżko drewniane 160x200 to idealny wybór do wnętrz o większym metrażu. Pragnąc stworzyć stylową sypialnię z nutką orientalizmu warto pokusić się o meble kolonialne. Łóżka w tym stylu wykonane są z egzotycznego i wysokojakościowego drewna, dzięki czemu mają wyjątkowo solidną konstrukcję i tym samym zapewniają spokojny sen. Stelaż wykonany ze szcz...

Łóżko drewniane 160x200 to idealny wybór do wnętrz o większym metrażu. Pragnąc stworzyć stylową sypialnię z nutką orientalizmu warto pokusić się o meble kolonialne. Łóżka w tym stylu wykonane są z egzotycznego i wysokojakościowego drewna, dzięki czemu mają wyjątkowo solidną konstrukcję i tym samym zapewniają spokojny sen. Stelaż wykonany ze szczebelków umożliwia dobrą wentylację materaca, a to pozytywnie wpływa na komfort wypoczynku i jakość snu.

W ofercie dostępne łóżka o różnym wybarwieniu drewna, dzięki czemu każdy może dobrać model dopasowany do własnych preferencji, jak i wystroju sypialni. Każde łóżko drewniane 160x200 ma niepowtarzalne usłojenie, co gwarantuje, że wszystkie egzemplarze są oryginalne i nieco różnią się od siebie.

Czytaj więcej
Showing 1 - 7 of 7 items

Nowe produkty