Zegary

Zegary
| średnia ocena katalogu: 4.3 (86%) | na podstawie: 7 ocen.
M-14507 M-14507 2
  • -149,00 zł
10
899,00 zł 1 048,00 zł
Imponujący zegar ścienny, który zapiera dech w piersiach. Posiada duży, okrągły cyferblat wykonany z egzotycznego drewna, a także elegancką, czarną ramkę. Zegar Big Ben stał się ikoną doskonałego smaku. Ten zniewalający czasomierz to wielka okrągła tarcza stworzona z rzadkiego drewna egzotycznego, wykończona w industrialnym stylu. Oznaczaj czas w...
Duży zegar okrągły "BIG BEN GOLD" 98 x 98 x3 cm Duży zegar okrągły "BIG BEN GOLD" 98 x 98 x3 cm 2
  • -420,00 zł
3 dni
989,00 zł 1 409,00 zł
Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego sposobu na określenie czasu, nie szukaj dalej. Ten oszałamiający zegar ścienny ma dużą okrągłą tarczę wykonaną z egzotycznego drewna, pozłacaną ramkę i tarczę. Zagar Big Ben jest popularnym symbolem dobra. Duży okrągły zegar wykonany z drewna egzotycznego wykończenie ramy i cyferblatu w kolorze złotym. Powiedz czas po...
xxxx

Zegary w stylu kolonialnym

Zegary w stylu kolonialnym to eleganckie akcesoria dekoracyjne, które łączą w sobie tradycję z egzotyką. Zazwyczaj wykonane są z solidnych, ciemnych materiałów, takich jak drewno mahoniowe lub tekowe, często zdobione rzeźbieniami lub detalami metalowymi. Ich tarcze mogą być ozdobione klasycznymi cyframi rzymskimi lub arabskimi, a wskazówki mogą mieć charakterystyczne kształty, nawiązujące do historycznych zegarów. Zegary kolonialne często posiadają elementy inspirowane podróżami, takie jak motywy morskie, mapy czy globusy, co nadaje im unikatowy i ekskluzywny charakter, idealnie pasujący do klimatu wnętrz urządzonych w stylu kolonialnym.

Kolekcja zegarów z Indii i Indonezji

Nasze zegary to naturalne materiały takie jak akacja, mango, palisander, a także tzw "recycled wood" czyli drewno wykorzystane ponownie często ze starych łodzi, drzwi etc. Stylowo i nowocześnie. kwarcowy mechanizm gwarantuje dokładność pomiaru. przygotowane do zawieszenia na ścianie za pomocą uchywtów.

Zegary kolonialne z duszą

Jak mówi znane przysłowie – szczęśliwi czasu nie liczą. Nie oznacza to jednak, że nie mogą mieć w swoich wnętrzach imponujących zegarów, które przykuwają wzrok. W Mandallin cenimy dekor i dbałość o detal, dlatego też w naszej ofercie znalazł się m.in. duży zegar na komodę i zegar mandala, inspirowany stylem kolonialnym.

Styl kolonialny we wnętrzach nawiązuje do eksploracyjnych podróży. Charakteryzuje się bogatym, ciemnym drewnem, luksusowymi tkaninami, ręcznie wykonanymi detalami oraz egzotycznymi akcentami. To styl, który łączy w sobie elementy tradycji, historii i przygody.

Zegary ścienne — wyjątkowa dekoracja do wnętrz

Zegary pojawiają się w naszych wnętrzach nie tylko ze względu na swoją konkretną funkcjonalność, ale także ze względów estetycznych. Masywne, drewniane, zdobione, żłobione, uzupełniane metalowymi elementami lub kukułką – od setek lat te pojawiają się w naszych domach, nierzadko stanowiąc za główną dekorację salonu retro, przedpokoju w duchu vintage czy industrialnej jadalni. Woodrow Wilson – jeden z prezydentów Stanów Zjednoczonych – miał nawet stwierdzić, że "Zegar jest sercem domu”. Po części zgadzamy się z tym stwierdzeniem, dlatego też w naszej ofercie pojawił się niejeden zegar kolonialny.

Dlaczego zegary indyjskie są ponadczasowe?

Zegary indyjskie to wyraz designu, natury, kultury i tradycji. Dlaczego są one ponadczasowe? Bo przenoszą nas w egzotyczne krainy, zachwycając swoim bogactwem wzorów i kolorów, pomagają stworzyć wnętrza z duszą. To niezwykłe połączenie estetyki i funkcjonalności, którą docenią miłośnicy jakościowych i naprawdę wyjątkowych dekorów. Tak zaprojektowany zegar kołowy nawiązuje do tradycji i kultury Indii, przez co zawiera ręcznie malowane detale, rzeźbienia, metalowe aplikacje czy kamienie szlachetne. Wszystko to uzupełniają elementy hinduskie oraz motywy zwierząt i roślin, które są charakterystyczne dla tego regionu.

Odkryj bogactwo wzorów, kształtów i materiałów, które tworzą zegary pełne duszy i historii. Wybierz jakość od Mandallin – znajdź swój zegar ścienny kolonialny i stwórz przestrzeń, o jakiej marzyłeś.

Kategorie

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania