Meble loft industrialne - Mandallin

Meble loft industrialne 

Loft Industrialne

Wkraczamy w XXI wiek - wiek, w którym główną rolę odgrywa innowacyjność oraz technologia - jednak właśnie teraz renesans przechodzą pozostawione same sobie strychy, mieszkalne poddasza oraz inne surowe miejsca jak magazyny, stocznie, rafinerie, z których na rynki współczesnych trendów wdziera się tzw. styl industrialny oraz loftowy.

Industrial to czerpanie pełnymi garściami z wizerunku maszyn i lokalizacji przemysłowych. Wykorzystuje się nie tylko ciekawą ostrą linię i kształty, ale także materiały - głównie metal - aby ubogacić wygląd kolekcji, a także zaznaczyć historyczne znamiona. Meble industrialne to niewątpliwie interesujący wybór.

Loft z kolei to adaptacje starające się wnieść nietypowy, acz znany wszystkim klimat starych kamienic oraz mieszkań pod dachem do standardowych mieszkań i domów. Meble loftowe robią to z wyczuciem i smakiem, uraczą nas odpowiednimi barwami oraz materiałami - naturalnym drewnem, skórą oraz jutą, gdzieniegdzie elementami metalowymi. Pomysły zaczerpięte z przeszłości wnoszą powiew świeżości.

GaleriaProduct successfully added to your shopping cart

Quantity
Total

There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.

Total products (tax incl.)
Total shipping (tax excl.) Free shipping!
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout