Meble loft industrialne

XXI wiek to prawdziwy renesans starych przemysłowych wnętrz - mieszkalne poddasza, porzucone strychy, opuszczone magazyny, czy pomieszczenia pofabryczne, to właśnie wnętrza, które w wieku technologii, cieszą się szczególnym zainteresowaniem projektantów, promując tym samym coraz popularniejszy styl industrialny oraz loftowy.

Dostępne w naszej ofercie meble industrialne to nowoczesność inspirowana stylistyką maszyn i pomieszczeń przemysłowych. Charakterystyczne są tutaj ostre linie i kształty oraz zastosowanie takich materiałów jak metal, który podkreśla fabryczny charakter mebli. Nowoczesne i praktyczne meble industrialne stanowią ciekawą propozycję, dla wszystkich, którzy chcą stworzyć stylowe i niepowtarzalne wnętrza.

Meble loft natomiast to dobrze znany wszystkim klimat starych kamienic, domów czy mieszkań pod dachem. Stylizowane na te z lat minionych pozwalają nam wprowadzić specyficzny klimat do wnętrz, tworząc zarazem praktyczne, przytulne i stylowe aranżacje. Wykonane z połączenia takich materiałów jak: drewno, skóra, juta i metal - wyglądają bardzo oryginalnie. Meble loft to przeszłość, która wnosi do wnętrz świeżość i oryginalność.

Dostępne w naszej ofercie meble industrialne oraz meble loft to propozycja dla osób ceniących sobie niepowtarzalność i oryginalność połączoną z nowoczesnością.

na stronę
Showing 1 - 12 of 237 items