KOSZTY WYSYŁKI I TRANSPORT

W związku z dużą różnorodnością towarów dostępnych w naszym sklepie informacje na temat kosztów przesyłki otrzymają Państwo po złożeniu zamówienia - w ciągu 1 dnia roboczego.

Ogólne zasady dotyczące kosztów wysyłki na terenie całej Polski:

Paleta - pojemność palety zależy od gabarytów brył: 2 lub 3 meble.

Koszt mini palety 100x100:

Paleta przelew - 199zł
Paleta pobranie - 209zł

Koszt palety 120x100:

Paleta przelew - 229zł
Paleta pobranie - 239zł

Paczka - paczki nie mogą przekraczać wagi 30 kg, których najdłuższy bok nie jest dłuższy niż 150cm, a objętość to maksymalnie 0,2m3. Jako paczki wysyłamy nieduże zestawy ceramiki, lampy oraz najmniejsze z naszych mebli, np.: stoliki pod telefon (głównie kolekcja klasyczna) lub stoliki kawowe do montażu.

Koszt paczki:

Paczka Przelew - 30zł
Paczka Pobranie - 35zł

W przypadku wysyłek zagranicznych o kosztach dowiadujemy się indywidualnie dla każdego klienta.

Transport:

Przesyłki realizujemy zewnętrzną firmą kurierską, która deklaruje, że dostarcza przesyłki w ciągu od 1 do 4 dni roboczych w zależności od odległości oraz rodzaju przesyłki. Paczka w praktyce dochodzi na następny dzień po wysyłce, natomiast paleta (tzw. drobnica) w dwa dni (np.: wysyłka w poniedziałek, dostawa we środę). Istnieje możliwość dostawy w soboty przy dopłacie 50% do kosztów dostawy.

Dostawy są realizowane na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15:30.

Kierowca w dniu dostawy kontaktuje się z klientem telefonicznie, aby ustalić szczegóły dostawy, np.: godzinę. Kurier dostarcza towar pod budynek, nie zaś pod drzwi mieszkalne.

Transport z wniesieniem:

Nowością jest możliwość zamówienia transportu z wniesieniem, rozpakowania i ustawienia mebli. Firmą wykonującą tego typu dostawę jest firma DTS.

Dostawy tego typu są realizowane tylko jeśli w danym miesiącu uzbiera się 10 klientów wyrażających chęć na taką opcję dostawy !!!

Koszt dostawy z wniesieniem to 250zł.

Odbiór osobisty

Możliwy jest również odbiór osobisty z naszych salonów w Toruniu i Bydgoszczy oraz bezpośrednio z magazynu firmy po wcześniejszy ustaleniu daty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania