Kolekcja Iron

Kolekcja Iron
| średnia ocena katalogu: 4.0 (80%) | na podstawie: 7 ocen.
Renuwell odnawiacz do mebli drewnianych Renuwell odnawiacz do mebli drewnianych 2
  • Wyprzedaż!
Na stanie
Polecane produkty

Renuwell 270ml odnawiacz do ciemnych mebli drewnianych

Odnawiacz 270ml
75,00 zł
Znakomity odnawiacz do mebli drewnianych o ciemnych kolorach. Retuszuje zadrawania oraz drobne skazy powstałe w wyniku eksploatacji. Zaleca się stosowanie co kilka miesięcy jako powłokę zabezpieczającą drewno. Stosujemy przy ciemnych wybarwieniu mebla, nie nadaje się do jasnych kolorów typu dąb, teak Pojemność 270ml.
Renuwell 1000ml odnawiacz do mebli drewnianych
  • Wyprzedaż!
2 dni
Polecane produkty

Renuwell 1000ml odnawiacz do mebli drewnianych

Odnawiacz 1000ml
159,00 zł
Znakomity odnawiacz do mebli drewnianych o ciemnych kolorach. Retuszuje zadrawania oraz drobne skazy powstałe w wyniku eksploatacji. Zaleca się stosowanie co kilka miesięcy jako powłokę zabezpieczającą drewno. Pojemność 1000ml. (1l)
Stół drewniany jadalniany Erozyjny 160 x 90 x 76 + szkło hartowane 10mm Stół drewniany jadalniany Erozyjny 160 x 90 x 76 + szkło hartowane 10mm 2
  • -500,00 zł
7 dni
Stoły industrialne

Stół drewniany Iron Natural 180x77x90

4076
2 899,00 zł 3 399,00 zł
Śliczny Stół Erozyjny drewniany z metalowymi nogami. Drapane drewno to naturalna struktura i styl. Całość w loftowym charakterze  Grubość blatu 25mm. Istnieje możliwość podmiany nóg na srebrne, w tym celu prosimy o kontakt e-mail lub tel. przez zakupem.
Stół drewniany Iron Natural 180x77x90 Stół drewniany Iron Natural 180x77x90 2
  • -630,00 zł
10dni
1 399,00 zł 2 029,00 zł
Stolik kawowy erozyjny drewniany z metalowymi nogami. Drapane drewno to naturalna struktura i styl, industrialny i surowy design wpisuje się w obecne trendy
Stół drewniany Iron Natural  200x100x77 Stół drewniany Iron Natural  200x100x77 2
  • -1 960,00 zł
Brak na stanie
3 199,00 zł 5 159,00 zł
Postarzany stół Erozyjny drewniany z solidnymi, metalowymi nogami.  Drapane drewno to naturalna struktura i styl. Istnieje możliwość podmiany nóg na srebrne, w tym celu prosimy o kontakt e-mail lub tel. przed zakupem.

Kolekcja mebli Iron

Kolekcja Iron to połączenie stylu loftowego z drewnem typu recykled. Użyte materiały pochodzą ze starych maszyn przemysłowych, co jest widoczne na elementach drewnianych w postaci np. śladów mocowań po urządzeniach. Konstrukcja mebli jest stalowa a drewno lakierowane. Całość tworzy niespotykany dotąd styl i klimat. Wyróżnij się i stwórz swój styl z kolekcją IRON !

Prezentowane indyjskie meble kolonialne to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji w ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy. Ich największą zaletę stanowi fakt, że mają one niezwykle uniwersalne zastosowanie. Świetnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w sposób nowoczesny, jak i klasyczny. Drewniane meble na stalowej konstrukcji są bardzo eleganckie, dzięki czemu pasują do salonów, sypialni, biur i gabinetów, a także do pomieszczeń, które mają pełnić funkcję reprezentacyjną. Kolekcja mebli Iron to również dobra propozycja dla osób, które chciałby odbyć swoistego rodzaju podróż w czasie.

Do produkcji komód oraz stolików wykorzystywane są materiały pochodzące ze starych urządzeń i maszyn przemysłowych. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że każdy mebel jest nieco inny. Aby utrzymać kolekcję Iron w należytym stanie technicznym oraz estetycznym, naszym klientom oferujemy również specjalne środki konserwujące, które pozwolą zadbać o odpowiednią pielęgnację drewna. Ich użycie jest łatwe, a cała procedura może być wykonana samodzielnie.

Meble kolonialne Iron – skorzystaj z najlepszej oferty!

Ofertę przygotowaną przez nasz sklep internetowy kierujemy przede wszystkim do osób, dla których wystrój wnętrz ma wymiar nie tylko praktyczny. Za zakupem kolekcji Iron przemawiają także kwestie ekologiczne, ponieważ do produkcji stolików i komód zostały użyte materiały z odzysku. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych modeli oraz do składania zamówień online.

Kategorie

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania