Preparaty do mebli drewnianych

Preparaty do mebli drewnianych
| średnia ocena katalogu: 4.7 (94%) | na podstawie: 8 ocen.
Renuwell odnawiacz do mebli drewnianych Renuwell odnawiacz do mebli drewnianych 2
  • Wyprzedaż!
Na stanie
Preparaty do mebli drewnianych

Renuwell 270ml odnawiacz do ciemnych mebli drewnianych

Odnawiacz 270ml
75,00 zł
Znakomity odnawiacz do mebli drewnianych o ciemnych kolorach. Retuszuje zadrawania oraz drobne skazy powstałe w wyniku eksploatacji. Zaleca się stosowanie co kilka miesięcy jako powłokę zabezpieczającą drewno. Stosujemy przy ciemnych wybarwieniu mebla, nie nadaje się do jasnych kolorów typu dąb, teak Pojemność 270ml.
Renuwell 1000ml odnawiacz do mebli drewnianych
  • Wyprzedaż!
2 dni
Preparaty do mebli drewnianych

Renuwell 1000ml odnawiacz do mebli drewnianych

Odnawiacz 1000ml
159,00 zł
Znakomity odnawiacz do mebli drewnianych o ciemnych kolorach. Retuszuje zadrawania oraz drobne skazy powstałe w wyniku eksploatacji. Zaleca się stosowanie co kilka miesięcy jako powłokę zabezpieczającą drewno. Pojemność 1000ml. (1l)
Krem do skór Moto Care Krem do skór Moto Care 2
  • Wyprzedaż!
  • -15,00 zł
2 dni
Preparaty do mebli drewnianych

Krem do skór Moto Care

krem Moto Care 150ml
42,00 zł 57,00 zł
Rewelacyjny produkt do impregnacji, konserwacji, oraz czyszczenia skór. środek przeznaczony do każdego koloru oraz rodzaju skóry. Aksamitny balsam głęboko penetruje pozostawiając zabezpieczoną powłokę. Zastosowanie m.in sofy, kanapy poduszki skórzane, elementy ze skóry a także sakwy motocyklowe, ubiór. impregnacja raz na kilka miesięcy w zależności od...

Preparaty do pielęgnacji drewnianych mebli

Bez wątpienia drewniane meble są estetycznym i trendowym dodatkiem do wszystkich, starannie tworzonych wnętrz. Dlatego też — aby podkreślić ich wyjątkowe piękno — konieczne jest zachowanie odpowiedniej pielęgnacji. Eksperci podkreślają, że zarówno ostrożne czyszczenie, jak i impregnowanie tego materiału jest kluczowe dla zachowania ich wyjątkowego, surowego wykończenia.

Dlaczego warto stosować preparaty do drewnianych mebli?

Drewno ma naturalną i unikalną strukturę, którą warto wydobyć. To w tym celu używa się konkretnych środków do pielęgnacji, które pomagają podkreślić słoje i naturalne załamania. Ponadto materiał ten jest podatny na czynniki zewnętrzne, które zminimalizować można przez odpowiednie preparaty do drewnianych mebli.

Można więc przyjąć, że środki do mebli z litego drewna są ważnym krokiem w pielęgnacji, działając nie tylko na estetykę materiału, ale także na jego trwałość (np. ochraniając przed promieniami UV, wilgocią, brudem oraz kurzem).

Jak dbać o drewniane meble? 

Czyszczenie drewnianych mebli powinno odbywać się regularnie, przy użyciu miękkiej szmatki lub odkurzacza z miękką nasadą. Eksperci zalecają, aby stosować przy tym preparaty do drewnianych mebli, takie jak oleje, woski lub spraye. Częstotliwość całego procesu zależy od użytego produktu, tworzywa i jego konkretnych potrzeb.

Pamiętaj, że nie każde drewno reaguje tak samo na zakupione środki, dlatego zawsze sprawdź etykiety i zalecenia producenta!

Kategorie

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania