Kolekcje indyjskie 

Meble indyjskie to meble z pełnego litego drewna - 100% jakości! Drewna wykorzystywane w produkcji naszych kolekcji to: palisander (nowoczesne meble New Wave i Walnut), akacja (State, Hawara), mango (Lille, Vintage, Haveli) a także - co jest nowością - dąb francuski w kolekcji Riviera. Meble cechują się dużym ciężarem oraz ciepłymi kolorami zaczynając od naturalnego koloru drewna, okeślany po prostu jako 'natural', poprzez tzw. 'kamień' (ang. stone) i na czekoladowych brązach kończąc. Na tle powyższych zdecydowanie wyróżniają się stylowe meble kolekcji przypominających mebke rustykalne Vintage oraz Riviera o miodowo-brązowawej barwie.

Podkategorie

 • Kolekcja SPRING

  Galeria


  Kolekcja Spring w kolorystyce naturalnej to nowoczesne meble zaprojektowane i wyprodukowane w Indiach. Charakteryzują się prostą, współczesną linią, a co je wyróżnia na tle innych kolekcji to wycięcia pełniące rolę uchwytów przy szufladach. Meble wykonane są ręcznie z litego drewna palisandru.
 • Kolekcja Spring PU

  Galeria


  Kolekcja Spring PU Brown to pokrewne meble kolekcji Spring, w której naturalne wybarwienie zastąpiono producencką barwą, będącą aktualnie na topie. Kolor ten to przyjemny matowy brąz, który idealnie wpasowuje się do każdego pomieszczenia, niezależnie od intensywności i rodzaju zastosowanej w nim palety.
 • Kolekcja STATE STONE

  Galeria


  Kolekcja State to nowoczesne meble indyjskie w pełni wykonane z drewna akacji, a wybarwione jasno, kolorem tzw. kamień (ang. stone). Meble tej kolekcji charakteryzują się ciekawym ułożeniem słoi oraz dużą wagą - meble są ciężkie i masywne.
 • Kolekcja STATE OILED MATT

  x

  Galeria


  Kolekcja State Oiled Matt to nowoczesne meble drewniane wykonane z drzewa akacji, a wybarwione na tzw. kolor matowy-olejowany. Ich powierzchnie pokryte są półmatową lakierobejcą, a okucia to stylowe metalowe czarne uchwyty. Kolekcja ta jest w całości wykonana z drewna. Cała kolekcja jest w jednakowym pięknym kolorze.
 • Kolekcja Madras

  Galeria


  Bliźniacza kolekcja Madras to w tym wypadku zestawienie nowoczesnych acz pełnodrewnianych kształtów o smukłych kątach mebli z naturalnym wybarwieniem. W Madrasie postawiono przede wszystkim na wyeksponowanie prawdziwego piękna drewna palisandru i jego różnobarwnej struktury. Madras to na wskroś meble orientalne - meble egzotyczne, o czym świadczy choćby indyjskie pochodzenie - nie tylko produkcyjne, ale także drewna tamtejszych lasów.
 • Kolekcja Madras Brown

  Galeria


  Kolekcja Madras Brown to druga z bliźniaków kolekcja mebli nowoczesnych (meble orientalne), która zachowała obłe kształty poprzedniczki, lecz z wybarwieniem bardzo ciemny, tzw. Light Walnut. Lakierowana powierzchnia charakteryzuje się dość jednolitym kolorem przez, który przebija naturalne drewno. Kolekcji tej kolonialny styl acz nadal elegancki nadaje właśnie połyskujące wybarwienie.
 • Kolekcja WALNUT

  Galeria


  Kolekcja WALNUT to przede wszystkim klasyczny kolonialny styl zaklęty w palisandrze i akacji. Ciemne meble indyjskie o głębokiej barwie orzecha włoskiego nadają ciepła wnętrzom, a olejowane powierzchnie potrafią umilić każdą chwilę spędzoną przy nich. Posiadamy także kolekcję Klasyczną w meblach kolonialnych.
 • Kolekcja NEW WAVE

  Galeria


  New Wave to meble orientalne projektowane z myślą o nowoczesności. Zastosowano w nich pierwszogatunkowy surowiec - drewno palisandru - dzięki, któremu meble są bardzo ciężkie oraz solidne. W kolekcji postawiono na naturalność w wybarwieniu, która podkreśla usłojenie oraz design, jakim jest nieskomplikowana linia serii.
 • Kolekcja Rainbow

  Galeria


  Meble kolekcji Rainbow to zjawiskowe konstrukcje wykonane z litego drewna mango oraz akacji, które choć nowe to stylizowane na meble orientalne tzw. recyklingowe (postarzane) uzyskują wieczną świeżość dzięki różnobarwnej kolorystyce i przecieranych powierzchniach.
 • Kolekcja ROTTERDAM

  Galeria


  Kolekcja Rotterdam to meble drewniane z litego palisandru wybarwione w gustownym kolorze podkreślającym rzeczywiste usłojenie prawdziwego drewna widocznego na wszelkich powierzchniach oraz blatach. Rotterdam to także długie proste jasne i ładne uchwyty, będące wizytówką kolekcji.
 • Kolekcja FLORENCE

  Galeria


  Kolekcja Florence to nowoczesne meble wykonane z drewna palisandru, w którym poprzez drobne uchwyty i ciepłą kolorystykę uwydatniono całe piękno współczesnej formy - prostej linii oraz funkcjonalności.
 • Kolekcja Provence

  Galeria


  Kolekcja Provence choć na pierwszy rzut oka może wydawać się surowa to stanowi flagowy zestaw wśród mebli nowoczesnych ze względu, z jednej strony na swe brązowe wybarwienie, które w sposób delikatny uwydatnia różnorodny kolor drewna oraz - z drugiej strony - wzornicze ostre kształty. Provence to meble z drewna egzotycznego - palisandru (sheesham) - w skład, której wchodzą komody RTV, różne szafki i witryny oraz stoliki kawowe.
 • Kolekcja KLASYCZNA

  Galeria


  Kolekcja mebli klasycznych to pierwowzór mebli orientalnych, który jako pierwszy przybył z dalekiego wschodu na nasz kontynent. Meble kolonialne wyróżniały się wtedy swoim stylem oraz brązową kolorystyką, jaka do dziś wyznacza kierunek meblom utrzymanym we wzornictwie tradycyjnym. W skład tego szerokiego zestawu wchodzą komody kolonialne, biurka kolonialne, lustra, inne meble drobne itp.
 • Kolekcje duńskie

  Galeria


  Meble kolekcji duńskich to dobrze znane meble dębowe charakteryzujące się nowoczesną linią i praktycznymi rozwiązaniami takimi, jak hartowana szyba czy też szuflady na prowadnicach. Meble poszczególnych kolekcji, tzn. Lucci, Cartageny i Verony są meblami o olejowanych powierzchniach dużo łatwiejszymi w utrzymaniu od tradycyjnych rozwiązań.
  Kolekcje różnią się między sobą grubością blatów, detalami wzorniczymi oraz uchwytami. Wszystkie natomiast są wykonane z wysokiego gatunku dębu, a ich montaż wygląda identycznie. Do każdego mebla dołączona jest instrukcja punkt po punkcie, jak go złożyć.
 • Kolekcja U

  Galeria


  Kolekcja U to meble nad wyraz nowoczesne, które zgrabnie łączą w sobie wschodnioazjatycką ideę meblarską i wykorzystanie pełnolitego drewna (palisandru) oraz tak nietypowych materiałów jak aluminium, jakie tutaj stanowi motyw przewodni w postaci stylowej listwy przecinającej ciężką formę mebli. U - jak Unique - to nowoczesne meble drewniane, które są po prostu wyjątkowe, unikatowe.
 • Kolekcja Cross Country

  Galeria


  Meble kolekcji Cross Country to przede wszystkim olejowane powierzchnie, które w połączeniu z wybarwieniem na ciepły brąz oddają całe piękno naturalnego drewna palisandru. Zapach, usłojenie oraz delikatna struktura drewna najlepiej prezentują myśl idącą za produkcją tych indyjskich mebli. Cross Country to nowoczesne meble w swoim kształcie i funkcjonalności o tradycyjnej wschodnioazjatyckiej produkcji - handmade.
 • Meble Kolonialne

  Galeria


  Kolekcje mebli kolonialnych to klasa sama w sobie. Ich niepowtarzalna linia urzekła już wielu koneserów mebli, aranżerów pomieszczeń, fotografów, a także stawiających na wygląd domatorów. Ciepła i lekkości nadają im brązowa barwa i stylowe wykończenia w bryle.
 • Kolekcja Tobi

  Galeria


  Tobi to klasyczne meble drewniane wykonane z mahoniu o ciepłej brązowej barwie, których pwierzchnie blatów są możliwie jak najbardziej jednolite. Stylowe profilowane nogi i kąty to cecha charakterystyczna kolekcji. Kolekcja ta to komody do salonu, stoliki, szafki oraz inne meble.

Najczęściejkupowane