Zależy Ci na eleganckim i modnym wyposażeniu domu? Postaw na stoły drewniane z czarnymi nogami. To wyjątkowa propozycja, która pozwala połączyć klasykę i nowoczesność. Sprawdź, w jakich aranżacjach sprawdzają się takie meble industrialne i czym kierować się przy ich zakupie. 

Jaki powinien być idealny stół?

Wyposażenie Twojego domu musi świetnie wyglądać i być funkcjonalne zarazem. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na materiały, z których zostało wykonane. Wśród najlepszych surowców niewątpliwie znajduje się drewno. Produkowane z niego meble są solidne i odporne na uszkodzenia. Ponadto możesz znaleźć bardzo oryginalne projekty, które opierają się na światowych trendach. Przekonasz się o tym, oglądając katalog, który przygotował sklep internetowy z akcesoriami kolonialnymi. Czym charakteryzują się najlepsze stoły? Poniżej znajdziesz zestaw cech, które trzeba rozważyć wybierając wyposażenie do swojej jadalni.

Idealny do spotkań rodzinnych

W trakcie spotkań rodzinnych i świątecznych biesiad potrzebujesz odpowiedniej ilości miejsca. Dobrym rozwiązaniem może okazać się stół drewniany z 3-metrowym blatem. Bez żadnego problemu pomieścisz na nim wszystkie talerze, szklanki, półmiski i sztućce. Każdy uczestnik gościny będzie mieć przestrzeń dla siebie i unikniesz kłopotliwego stłoczenia zaproszonych osób. Jeśli Twoja jadalnia ma mniejszy metraż, możesz wybrać wariant 2,5- lub 2-metrowy.

Miły dla oka

Ciepła kolorystyka drewna wpływa na nastrój panujący w pomieszczeniu. Warto zdecydować się na stół wykonany z Suar Wood, ponieważ:

  • blat wykonany jest z jednej, grubej deski,
  • tropikalne drzewo charakteryzuje się wyjątkową odpornością na gnicie, termity i różnego rodzaju uszkodzenia,
  • ciężar materiału zapewnia jego odpowiednią stabilność,
  • brzegi blatu są naturalnie rzeźbione i zapewniają oryginalny efekt aranżacyjny.

Suar Wood świetnie sprawdzi się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Stabilny

Przyjrzyj się nogom stołu. Czy konstrukcja jest stabilna i nie będzie chwiać się na podłożu? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna, ponieważ niestabilne meble sprawiają wiele kłopotu. Stoły drewniane z nogami ze stali nierdzewnej wyprofilowane są w taki sposób, by podparcie dołu było równomierne i solidne. Dzięki temu zawsze pozostają w komfortowej dla użytkowników pozycji. Wykorzystanie stali daje też ciekawy efekt estetyczny i sprawia, że produkt staje się bardziej nowoczesny. Z powodzeniem można użyć go w planowaniu aranżacji loftowych i industrialnych.

Okrągły lub prostokątny

Chcesz, aby Twoje zakupy były wyjątkowe? Zamiast klasycznie prostokątnego stołu możesz wybrać blat okrągły. Cena drewna tekowego wiąże się z bardzo wysoką jakością. To świetna propozycja do luksusowych wnętrz.

Nowoczesne stoły do jadalni

Już wiesz, czym kierować się przy zakupie wyposażenia jadalni. Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego mebla? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Znajdź stół drewniany, przy którym posiłki spożywa się z prawdziwą przyjemnością.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania