Stoły drewniane 

Meblami niezbędnymi w każdej jadalni są tradycyjne stoły drewniane, doskonale pasujące zarówno do wystroju klasycznego, jak i nowoczesnego. W naszej ofercie znajdują się modele w różnych stylach, od prostych konstrukcji, przez wersje z przedłużkami, po egzemplarze z podnoszonym blatem.
Tak duża dostępność różnorodnych modeli pozwala Klientowi na wybór optymalnego rozwiązania pod kątem jego indywidualnych predyspozycji i oczekiwań. W celu ułatwienia dobrania mebla do wystroju swojego wnętrza, proponujemy szeroką dostępność wersji kolorystycznych. Oferowane przez nas egzemplarze stołów drewnianych występują zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach, co umożliwia dopasowanie ich do innych mebli i aranżacji pomieszczenia.
Atutem proponowanych produktów jest ich dekoracyjność, uzyskana za pomocą wykorzystania naturalnego surowca o niepowtarzalnym usłojeniu.
 

Galeria


Tradycyjne stoły drewniane idealnie komponują się w każdej jadalni, zarówno klasycznie urządzonej, jak i nowoczesnej. W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór modeli do wyboru, poczynając od prostych konstrukcji, poprzez meble z przedłużkami, a kończąc na egzemplarzach z systemem podnoszonego blatu.
Różnorodność form pozwala na wybór rozwiązania najbardziej optymalnego pod kątem indywidualnych oczekiwań. Dużym atutem naszej oferty jest także bogactwo kolorystyki. Wśród prezentowanych egzemplarzy znajdują się wyroby w jasnych deseniach oraz ciemnych odcieniach. Wyjątkową dekoracyjność produktom zapewnia naturalny surowiec, którego oryginalne i niepowtarzalne usłojenie stanowi doskonałą ozdobę.
Galeria przedstawia tylko niektóre propozycje